بازداشت مهاجرین افغانی و پاکستانی در یونان به سوی آلمان با پاسپورت های جعلی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش رادیو دری آلمان : پولیس یونان در سه روز اخیر چندین مهاجر افغانی و پاکستانی را دستگیر کردند که می خواستند با پاسپورت های جعلی با هواپیما به سوی آلمان و دیگر کشور های عضو اتحادیه اروپا پرواز کنند.

 

Griechenland Flughafen Rhodos (Imago/Action Pictures)

آرشیف (میدان هوایی رودس)

 

براساس اظهارات پولیس یونان دوازده مهاجر در مجموع از افغانستان زمانی دستگیر شدند که می خواستند از جزایر سانتورینی، رودس و هرالیون یونان با پاسپورت های جعلی از کوریای جنوبی، ایتالیایی و بلغاریایی و فرانسوی توسط هواپیما به آلمان و دیگر کشور های عضو اتحادیه اروپا پرواز کنند.

به همین ترتیب در تلاش های دیگر چهار پاکستانی که در میان آنها دو فرد زیر سن نیز بوده اند،  سعی داشتند که با پاسپورت های جعلی توسط هواپیما از جزیره کورفو به سوی آلمان پرواز کنند.

پولیس یونان به روز سه شنبه گفت که یک پاکستانی دیگر می خواستند از جزیره زاکینتوس یونان با هواپیما به سوی اروپا مرکزی بیاید.

براساس معلومات حلقات پولیس پاسپورت های جعلی در بازار سیاه میان ۳۰۰۰ و ۷۰۰۰ یورو خریداری می شود.

چنانچه یک  مامور پولیس به خبرگزاری آلمان گفته است، شمار زیادی مهاجرین امید دارند با استفاده از آمدن شمار زیاد توریست ها از میدان های هوای کوچک به سوی اروپای مرکزی و شمالی پرواز کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

یاداشت!

 

هویت‌پذیری مهاجران در جوامع مقصد مهاجران نیز در کشورهای دوم (مقصد) خود به لحاظ اجتماعی دچار چنین وضعی هستند. این وضعیت حتی درباره‌ مهاجران نسل دوم و چه بسا نسل سوم نیز که برخی از عناصر غیربومی جامعه‌ نیاکان خود را به ارث برده‌اند، صدق می‌کند. آنان از سویی به جامعه‌ای که در آن آزادترند و به آن پناه برده‌اند یا به هر دلیلی برای زندگی برگزیده‌اند نزدیکند، از سوی دیگر از جامعه‌ مقصد خود دورند، .....ادامه مطلب.....

فيسبوك

فرم ورودمهمان انلاین

امروز440
ديروز1789
اين هفته3764
اين ماه31776
در كل1305705

Who Is Online

Guests : 95 guests online
Powered by CoalaWeb

اطلاعات در مورد پناهندگی

فلم جنایت انسانی در اردوگاه سفیدسنگ مشهد

 

فلم افغانی هنری دعای مادر

جملات ماندگار

 عصری ست که اندیشه ها فلج است ، شخصیت ها فروخته شده اند , وفاداران تنها هستند , پارسایان گوشه گیرند , جوانان یا مایوس یا فروخته شده , یا منحرف , و گذشته گان و بزرگان گذشته یا شهید شده , و یا فروخته شده اند.(دکتر علی شریعتی)

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند.(مهاتما گاندی)

بهترین لذت آدمی این است که بداند نسلی که از او به جا مانده ، ولی حسی برتر از هر لذت موجود این است که بداند مسئولیت خانواده ای بر دوش اوست و هر فردی میتواند از این لذت برخوردار باشد.(نلسون ماندلا)