جشن پایانی سال تحصیلی 17-2016 کانون افغانستانی های فنلند+عکس

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

محفل پایانی کلاسهای آموزشی کانون

 کانون افغانستانی های فنلند در سالیان متمادی توانسته است برنامه ها و کلاسهای آموزشی خویش را درجنوب فنلند با امکانات اندک و کار داوطلبانه ادامه داده خدمات شایانی در راستای تعلیم تربیت اطفال انجام داده است.

امسال نیز مانند سالهای گذشته کلاسهای آموزش زبان مادری فارسی دری برای اطفال عزیز موفقانه به پایان رسید. در این کلاسها این نونهالان با همت و تلاشهای خانم زینب رضایی خواندن ، نوشتن و صحبت کردن یاد گرفتند.

امسال در کنار سایر برنامه متنوع که در این مرکز اجرا شد شروع کلاس انگلیسی برای بزرگسالان بود که خانم مارینا پترا نووا اموزش زبان انگلیسی را عهده دار بودند و این کلاس در دوسطح برگزارشد.

به تاریخ21.05.2017 در پوکین مکی مرکز فعالتهای کانون شاهد جشن پایانی سال تحصیلی2017 بود در مراسم ابتدا اقای نبی قانع زاده مسول کانون از تمام کسانیکه جهت پیشبرد برنامه ها همکاری داشته اند اظهار سپاس نمود و همچنین از معلم های زبان دری و انگلیسی تشکر ویژه نمود یاد آوری نمود موفقیت این برنامه ها در همکاری جمعی میباشد و در اینده این همکاریها باعث برنامه های بهتر و خوبتر خواهد بود. انگاه ایشان به نمایندگی از کانون با دادن دسته ای گل و تصدیق نامه از زحمات خانم زینب رضایی تقدیر گردید.

خانم آریا حساس با دادن یک دسته گل از معلم زبان انگلیسی نیز سپاس گزاری کرد سپس آقایان محمد ترکمنی ، عصمت الله احسانی و طاهره یوسفی پارچه ها (کارنامه ها) دانش آموزان را با شاخه های گل به آنها اهدا نمودند.

محفل با صرف چای و شیرینی خاتمه یافت در خاتمه یادآوری گردید همزمان با آغاز سال تحصیلی کلاسهای آموزشی کانون دوباره شروع خواهد شد.

Henkilön muhajer.com kuva.


Henkilön muhajer.com kuva.Henkilön muhajer.com kuva.Henkilön muhajer.com kuva.

Henkilön muhajer.com kuva.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

یاداشت!

با قمه و تیغ زدنها جلوه های زیبای عاشورا را مخدوش نکنیم!

بیایم با جلوه زشت و کریه ، جلوه های زیبای محرم و عاشورا را مکدر و خدشه دار نکنیم!....ادامه مطلب.......

فيسبوك

فرم ورودمهمان انلاین

امروز1159
ديروز2009
اين هفته8547
اين ماه28476
در كل1394125

Who Is Online

Guests : 115 guests online
Powered by CoalaWeb

اطلاعات در مورد پناهندگی

سخنرانی عیزیز رویش مکتب معریفت کابل

جملات ماندگار

 عصری ست که اندیشه ها فلج است ، شخصیت ها فروخته شده اند , وفاداران تنها هستند , پارسایان گوشه گیرند , جوانان یا مایوس یا فروخته شده , یا منحرف , و گذشته گان و بزرگان گذشته یا شهید شده , و یا فروخته شده اند.(دکتر علی شریعتی)

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند.(مهاتما گاندی)

بهترین لذت آدمی این است که بداند نسلی که از او به جا مانده ، ولی حسی برتر از هر لذت موجود این است که بداند مسئولیت خانواده ای بر دوش اوست و هر فردی میتواند از این لذت برخوردار باشد.(نلسون ماندلا)