گذر حيات شهرمزار شريف

امتیاز کاربران

گذر حيات شهرمزار شريف

ادامه مطلب: گذر حيات شهرمزار شريف

عکس های دهه 60 میلادی افغانستان

امتیاز کاربران

«ولیام پویدیچ» استاد دانشگاه آریزونای آمریکا در دهه 60 با سفر به افغانستان، تصاویر رنگی از نقاط مختلف این کشور و مناظر آن تهیه کرد

ادامه مطلب: عکس های دهه 60 میلادی افغانستان

زیباترین مساجد جهان:از مسجد کریستالی تا کف شیشه ای +عکس

امتیاز کاربران

مساجد اماکنی مقدس و محل عبادت مسلمانان محسوب می شوند.

ادامه مطلب: زیباترین مساجد جهان:از مسجد کریستالی تا کف شیشه ای +عکس

بچه دستفروش مشهدی

امتیاز کاربران

ادامه مطلب: بچه دستفروش مشهدی

صفحه1 از4

یاداشت!

 

هویت‌پذیری مهاجران در جوامع مقصد مهاجران نیز در کشورهای دوم (مقصد) خود به لحاظ اجتماعی دچار چنین وضعی هستند. این وضعیت حتی درباره‌ مهاجران نسل دوم و چه بسا نسل سوم نیز که برخی از عناصر غیربومی جامعه‌ نیاکان خود را به ارث برده‌اند، صدق می‌کند. آنان از سویی به جامعه‌ای که در آن آزادترند و به آن پناه برده‌اند یا به هر دلیلی برای زندگی برگزیده‌اند نزدیکند، از سوی دیگر از جامعه‌ مقصد خود دورند، .....ادامه مطلب.....

فيسبوك

فرم ورودمهمان انلاین

امروز433
ديروز1789
اين هفته3757
اين ماه31769
در كل1305698

Who Is Online

Guests : 36 guests online
Powered by CoalaWeb

اطلاعات در مورد پناهندگی

فلم جنایت انسانی در اردوگاه سفیدسنگ مشهد

 

فلم افغانی هنری دعای مادر

جملات ماندگار

 عصری ست که اندیشه ها فلج است ، شخصیت ها فروخته شده اند , وفاداران تنها هستند , پارسایان گوشه گیرند , جوانان یا مایوس یا فروخته شده , یا منحرف , و گذشته گان و بزرگان گذشته یا شهید شده , و یا فروخته شده اند.(دکتر علی شریعتی)

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند.(مهاتما گاندی)

بهترین لذت آدمی این است که بداند نسلی که از او به جا مانده ، ولی حسی برتر از هر لذت موجود این است که بداند مسئولیت خانواده ای بر دوش اوست و هر فردی میتواند از این لذت برخوردار باشد.(نلسون ماندلا)